Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Doet jouw organisatie mee met Warmetruiendag?

Vrijdag 2 februari 2018 is het nationale Warmetruiendag. Op deze dag zetten organisaties, scholen, bedrijven en mensen thuis massaal de thermostaat minimaal één graad lager. Zo besparen we met elkaar heel wat energie en verminderen we de uitstoot van CO2. Doet jouw organisatie ook mee?

Als organisatie kun je meedoen met Warmetruiendag omdat het leuk is, of omdat je het belangrijk vindt om energie te besparen. Maar je kunt natuurlijk ook meedoen vanuit een maatschappelijke missie, of om collega’s, klanten en leveranciers te inspireren. Meedoen is simpel: zet de verwarming lager, trek een warme trui aan en bespaar gezellig en comfortabel 6% energie – en dus 6% CO2 – per graad.

Zet jouw organisatie de verwarming een graadje lager op Warmetruiendag? Laat het ons uiterlijk 19 januari 2018 weten via een mail naar dordtduurzaam@dordrecht.nl. Dan wordt jij vermeld als deelnemer in een paginagrote advertentie in Dordt Centraal voorafgaand aan Warmetruiendag.

Je kunt ook mee doen aan de fotowedstrijd. Laat via sociale media met de hashtags #warmetruiendag en #dordtduurzaam zien hoe jij je warm houdt. Of mail jouw leukste foto naar: dordtduurzaam@dordrecht.nl. Er valt een mooie prijs te winnen!

Kijk voor meer informatie ook op www.dordtduurzaam.nl

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Extra impuls voor speelplekken in Stadspolders

DORDRECHT – Er is perspectief voor de speelplekken in Stadspolders. Dankzij een plan van de Dordtse VVD is bij de begroting eind 2025 extra geld vrijgemaakt voor buurtspelen, waardoor ongeveer 50 speeltoestellen in de stad behouden zijn gebleven. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

112-nieuws

Twee schuren beschadigd door brand in Dordrecht

DORDRECHT – Vrijdagavond rond 19.15 uur werd er een buitenbrand gemeld aan het Johanna Naber-erf in Dordrecht. Bij aankomst van de brandweer bleek dat twee schuren in brand stonden. Vanwege de omvang van het vuur werd al snel opgeschaald naar middelalarm. De brandweer had de brand na ongeveer een half uur onder controle. Aansluitend werd nog nageblust om het vuur volledig te doven. Bij de aangrenzende schuren en woningen werden controles uitgevoerd om te voorkomen dat het vuur zich had uitgebreid. Er raakte niemand gewond. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Open week bij Team Akkie in Dordrecht: samen sporten met plezier en groei

DORDRECHT – Vanaf maandag 26 januari tot en met vrijdag 30 januari organiseert Team Akkie een speciale startersweek in Dordrecht. Tijdens deze open week kunnen zowel jeugd als volwassenen vrijblijvend kennismaken met judo, karate en kobujutsu. Iedere dag staan er lessen op het programma, geschikt voor beginners, herstarters en nieuwsgierigen. Judo en karate dragen bij aan een goede conditie, meer zelfvertrouwen en mentale weerbaarheid. De sporten leren deelnemers omgaan met respect, discipline en samenwerken, terwijl plezier altijd centraal staat.