Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Dordt schoon – Stadspolders

Het was een geslaagde dag vandaag! Met 25 man (vrouwen, mannen en kinderen) hebben we Oudelandshoek/Stadspolders weer mooi netjes gemaakt! Ruim 50 kg afval van de straat geplukt!
De kinderen vermaakten zich naast het afvalrapen met de Zwerfie-Bingo. Meerdere kinderen hadden al snel hun kaartje vol.
Ook een kauwgomreiniger en veegwagen hebben meegeholpen.
Op naar een schoner Stadspolders, want wel zes deelnemers zijn nu Dordtse Doorpakker geworden en gaan nu regelmatig hun buurtje schoonmaken.
Een aantal uitspraken van deelnemers:
– Mag ik zo’n afvalprikker houden? Dan ga ik iedere woensdag afval prikken
– Ik heb mailadressen uitgewisseld, zodat we met meerdere doorpakkers vaker samen een stukje wijk aan kunnen pakken
– Heb je nog Zwerfie- bingo-kaartjes over, dan ga ik het met m’n vriendjes spelen
– We kunnen met de speeltuin in plaats van een gewone Bingo met de kinderen wel een Zwerfie-bingo houden. Erg leuk!

IMG_9356

50 kg vuil opgehaald met Dordt schoon – Stadspolders

IMG_9355

Zwerfie bingo

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Narcissen fleuren Johanna Naber-erf op Dordrecht

Dordrecht– Deze narcissen zijn er vroeg bij. Hier op het Johanna Naber-erf ontvouwden ze deze week al hun gele trompetten. Een hoopgevende aankondiging van de lente. Op dit moment is het weer echter erg wisselend, met afwisselend zon en  buien. Toch zorgen deze vroege bloeiers alvast voor een vrolijke noot in de straat. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Extra impuls voor speelplekken in Stadspolders

DORDRECHT – Er is perspectief voor de speelplekken in Stadspolders. Dankzij een plan van de Dordtse VVD is bij de begroting eind 2025 extra geld vrijgemaakt voor buurtspelen, waardoor ongeveer 50 speeltoestellen in de stad behouden zijn gebleven. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

112-nieuws

Twee schuren beschadigd door brand in Dordrecht

DORDRECHT – Vrijdagavond rond 19.15 uur werd er een buitenbrand gemeld aan het Johanna Naber-erf in Dordrecht. Bij aankomst van de brandweer bleek dat twee schuren in brand stonden. Vanwege de omvang van het vuur werd al snel opgeschaald naar middelalarm. De brandweer had de brand na ongeveer een half uur onder controle. Aansluitend werd nog nageblust om het vuur volledig te doven. Bij de aangrenzende schuren en woningen werden controles uitgevoerd om te voorkomen dat het vuur zich had uitgebreid. Er raakte niemand gewond. ( Foto: Stolk Fotografie )