Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Epilepsie Café, 11 februari

Het Epilepsie Café, de ontmoetingsplek voor mensen met epilepsie en hun naasten, is per 1 januari 2020 overgenomen door het Koninklijk Epilepsiefonds als onderdeel van de samenwerking met de Epilepsie Vereniging Nederland. Aan de opzet verandert in eerste instantie niets, maar de samenwerking geeft meer mogelijkheden om het Epilepsie Café in de toekomst breder en steviger neer te zetten. Het eerstvolgende Epilepsie Café voor de regio Dordrecht en Rotterdam is op dinsdagavond 11 februari in Het Polderwiel te Dordrecht. Inloop is vanaf 19:00 en het begint om 19:30 tot 21:30. De toegang blijft gratis.

Epilepsie in gezin, werk en relaties

In het Epilepsie Café kunnen mensen met epilepsie, hun partners, ouders van kinderen met epilepsie, familie, vrienden en andere belangstellenden met elkaar ervaringen delen over leven met epilepsie. Hoe houd je de balans in je gezin, hoe vertel ik het mijn collega’s, waar moet ik rekening mee houden in het verkeer of op school?

Aanwezigheid van (zorg)professionals.

Geregeld zijn er deskundigen aanwezig voor specifieke vragen, zoals artsen, verpleegkundigen, onderwijsspecialisten of maatschappelijk werkers.

Meer informatie

Via e-mail dordrecht@epilepsiecafe.nl of Marrie Kuijper, telefoon: 078 – 616 60 60.

Dinsdag 11 februari 2020

Het Polderwiel

Dudokerf 58

3315 KA Dordrecht

19:30 – 21:30 (inloop vanaf 19:00)

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Vijf jaar Tuinmomentje: Tijd voor een speciale website  

DORDRECHT – Buurtinitiatief Tuinmomentje bestaat vijf jaar. De bewoners vieren het bereiken van het eerste lustrum met de lancering van een eigen website. Wijkmanager van Stadspolders en Dubbeldam, William Jacobs drukte symbolisch op de knop, waardoor de website ‘live’ ging. Op de site kunnen bezoekers de tuinen uitgebreid bekijken en gemakkelijker informatie vinden over bijvoorbeeld de toegankelijkheid. Er zijn twaalf tuinen, elk met een eigen thema.

112-nieuws

Overval op supermarkt in Stadpolders

DORDRECHT – Vanavond iets na half negen heeft er een overval plaatsgevonden op een supermarkt aan de Pearl Buck-erf in Dordrecht. Twee verdachten hebben hierbij een greep uit de kassa gedaan en zijn vervolgens te voet in onbekende richting gevlucht. De politie is een onderzoek gestart en is op zoek naar getuigen. Er zijn bij de overval geen gewonden gevallen.

112-nieuws

Woning in Stadspolders drie maanden dicht na vondst grote hoeveelheid drugs

DORDRECHT – Burgemeester Peter van der Velden heeft een woning aan het Selma Lagerlöferf voor drie maanden gesloten vanwege de vondst van harddrugs en een vuurwapen met munitie. De sluiting duurt tot 3 juli. De politie trof in de woning een grote hoeveelheid harddrugs aan, een weegschaaltje voor lage gewichten, versnijdingsmiddelen, verpakkingsmateriaal en een vuurwapen met scherpe munitie. De politie heeft de harddrugs, de spullen die met drugshandel te maken hebben en het vuurwapen in beslag genomen.