Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Heeft u een goed idee voor een klus tijdens ‘Heel Dordrecht Doet’?

De zoektocht naar klussen voor op 7 juli 2016 in Dordrecht is gestart! Onder het motto Heel Dordrecht Doet stellen medewerkers van de gemeente Dordrecht handen en hersenen beschikbaar.
Op donderdagmiddag 7 juli van 12:30 tot 17:00 gaan wij aan de slag met allerlei vraagstukken en klussen in de stad. Er is veel mogelijk, als er maar meerwaarde is voor de Dordtse samenleving. Dat kan variëren van een praktische klus zoals het ondersteunen of meedraaien bij vrijwilligerswerk tot het meedenken over vraagstukken die spelen in wijken of bij organisaties.

Heeft u een goed idee of voorstel voor een klus die wij op kunnen pakken op 7 juli? Geef het door via heeldordrechtdoet@dordrecht.nl. Kijk eens op www.dordtaanzet.nl/dagvanjewerk voor meer informatie en een uitgebreider formulier om een voorstel in te dienen. Klussen kunt u indienen tot uiterlijk 20 mei.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

112-nieuws

Twee schuren beschadigd door brand in Dordrecht

DORDRECHT – Vrijdagavond rond 19.15 uur werd er een buitenbrand gemeld aan het Johanna Naber-erf in Dordrecht. Bij aankomst van de brandweer bleek dat twee schuren in brand stonden. Vanwege de omvang van het vuur werd al snel opgeschaald naar middelalarm. De brandweer had de brand na ongeveer een half uur onder controle. Aansluitend werd nog nageblust om het vuur volledig te doven. Bij de aangrenzende schuren en woningen werden controles uitgevoerd om te voorkomen dat het vuur zich had uitgebreid. Er raakte niemand gewond. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Open week bij Team Akkie in Dordrecht: samen sporten met plezier en groei

DORDRECHT – Vanaf maandag 26 januari tot en met vrijdag 30 januari organiseert Team Akkie een speciale startersweek in Dordrecht. Tijdens deze open week kunnen zowel jeugd als volwassenen vrijblijvend kennismaken met judo, karate en kobujutsu. Iedere dag staan er lessen op het programma, geschikt voor beginners, herstarters en nieuwsgierigen. Judo en karate dragen bij aan een goede conditie, meer zelfvertrouwen en mentale weerbaarheid. De sporten leren deelnemers omgaan met respect, discipline en samenwerken, terwijl plezier altijd centraal staat.

112-nieuws

Busje in brand op Pearl Buck-erf in Dordrecht

In de nacht van donderdag 1 op vrijdag 2 januari is rond 00.25 uur een geparkeerd busje op het Pearl Buck-erf volledig in vlammen opgegaan. Omwonenden sloegen alarm nadat zij de brand opmerkten.