Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Hoe werkt WhatsApp?

Workshop in Bibliotheek Stadspolders

Berichtjes sturen via WhatsApp op je telefoon, je ziet het overal om je heen. Maar hoe werkt deze app eigenlijk en wat kun je er allemaal mee? Iedereen die meer wil weten over dit handige programma kan meedoen aan de workshop ‘Hoe werkt WhatsApp?’ in Bibliotheek Stadspolders Dordrecht. Op woensdag 22 januari duiken we van 10.30 tot 12.00 uur in de basisbeginselen van WhatsApp. Ontdek hoe je WhatsApp downloadt en instelt en bestanden en foto’s kunt uitwisselen. Vergeet niet om een opgeladen smartphone mee te nemen. Meer weten? Meedoen is gratis en aanmelden kan bij de balie van de bibliotheek of via debibliotheekaanzet.nl/activiteiten.

Tot ziens in de bibliotheek!

Praktische informatie
Wat:            Workshop Hoe werkt WhatsApp?

Wanneer:      Woensdag 22 januari, 10.30 tot 12.00 uur
Waar:           Bibliotheek Stadspolders Dordrecht

Voor wie:      iedereen, toegang is gratis

Over de Bibliotheek AanZet

De Bibliotheek AanZet biedt de juiste informatie, inspiratie en vaardigheden voor iedereen. Het is een eigentijdse plek in de buurt waar je kunt leren, werken, anderen kunt ontmoeten of waar je komt om te ontspannen. We inspireren onze bezoekers, we verrijken hun kennis en versterken hun netwerk door ontmoetingen.

 

Een lidmaatschap heb je alleen nodig als je materialen wilt lenen. Bij onze activiteiten is iedereen welkom. Laat je inspireren op debibliotheekaanzet.nl of stap gewoon eens binnen.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Narcissen fleuren Johanna Naber-erf op Dordrecht

Dordrecht– Deze narcissen zijn er vroeg bij. Hier op het Johanna Naber-erf ontvouwden ze deze week al hun gele trompetten. Een hoopgevende aankondiging van de lente. Op dit moment is het weer echter erg wisselend, met afwisselend zon en  buien. Toch zorgen deze vroege bloeiers alvast voor een vrolijke noot in de straat. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Extra impuls voor speelplekken in Stadspolders

DORDRECHT – Er is perspectief voor de speelplekken in Stadspolders. Dankzij een plan van de Dordtse VVD is bij de begroting eind 2025 extra geld vrijgemaakt voor buurtspelen, waardoor ongeveer 50 speeltoestellen in de stad behouden zijn gebleven. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

112-nieuws

Twee schuren beschadigd door brand in Dordrecht

DORDRECHT – Vrijdagavond rond 19.15 uur werd er een buitenbrand gemeld aan het Johanna Naber-erf in Dordrecht. Bij aankomst van de brandweer bleek dat twee schuren in brand stonden. Vanwege de omvang van het vuur werd al snel opgeschaald naar middelalarm. De brandweer had de brand na ongeveer een half uur onder controle. Aansluitend werd nog nageblust om het vuur volledig te doven. Bij de aangrenzende schuren en woningen werden controles uitgevoerd om te voorkomen dat het vuur zich had uitgebreid. Er raakte niemand gewond. ( Foto: Stolk Fotografie )