Voor en door buurtbewoners.
Buurtnieuws
“Kom met ons de lente proeven op volkstuincomplex Het Vlijpark!”
Zoals ieder voorjaar pakt de volkstuinvereniging “Het Vlijpark” uit met een prachtig aanbod van planten, kruiden, zelfmaakideeën en vooral heel veel gezelligheid. Rondom het thema ‘proef de tuin’ worden kramen ingericht en activiteiten opgezet. Op zaterdag 27 mei bent u van harte welkom van 10.00 tot 16.00 uur op de Nieuwe Noordpolderweg 1 nabij voetbalvereniging Oranje Wit.
In onze nieuwe kas hebben de vrijwilligers schitterende planten opgekweekt. Zo vindt u op onze plantenkramen Monarda’s en verschillende soorten Salvia’s. Maar er zijn ook planten als Italiaanse Ossentong en Palmkool die behalve mooi om naar te kijken ook heerlijk om te eten zijn. Natuurlijk bieden wij ook de vertrouwde eenjarige planten als Cosmea en Kattensnor aan.
Verder is er een afwisselend programma met allerlei activiteiten die ook en vooral voor kinderen leuk zijn om te doen, zoals pizza’s bakken in onze originele houtoven. Voor wie dichter bij de natuur wil komen zijn er workshops zoals zelf plantengier voor tuinplanten brouwen.
Op de markt kunt u huisgemaakte producten proeven met zelfgekweekte ingrediënten; niet alleen jams en soep, maar ook likeuren die niet onderdoen voor de grote en bekende merken!
Kom en beleef, proef en vier de lente op ons prachtige park!

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.
112-nieuws
|
Donderdagochtend is op de rotonde bij de Stadspolderring een fietser ernstig gewond bij een botsing met een personenauto. Er zijn meerdere ambulances ter plaatse om de vrouw zorg te bieden.
|
Actueel
|
DORDRECHT – Op basisschool De Griffioen stond woensdag alles in het teken van ontdekken, doen en dromen. Tijdens de jaarlijkse Skillsday kregen leerlingen de kans om hun talenten te verkennen, nieuwe vaardigheden te ontwikkelen en creatieve passies aan te wakkeren. De dag was een bruisend geheel vol kunst, techniek en zelfexpressie. ( Foto: Basisschool de Griffioen )
|
Actueel
|
DORDRECHT – Het is weer kermistijd, te beginnen in Dubbeldam. Op het Damplein staat van woensdag 23 tot en met zondag 27 april een mooie variatie aan attracties, zoals botsauto’s, een draaimolen en de octopussy. Maar natuurlijk ook het aloude eendjes vangen, touwtje trekken en de boksbal. Wat ook niet ontbreekt, en mag ontbreken: de kramen met suikerspin en popcorn, de churro’s en de nougat. Maandag 28 april wordt gebruikt om het hele gebeuren te verhuizen naar het Van Eesterenplein bij winkelcentrum Bieshof in Stadspolders. Daar gaat de Bevrijdingskermis van start op dinsdag 29 april. Liefhebbers zijn dagelijks welkom tot en met maandag 5 mei.
|