Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Nieuwe Baby Drive-In in Bibliotheek Stadspolders

Alles over babymassage

Bij de Baby Drive-in zijn alle kinderen van 0 t/m 2 jaar welkom met hun (groot)ouders én de kinderwagen. We ontdekken de leukste nieuwe boekjes en stimuleren taalontwikkeling door middel van spel, muziek en tijdens de dagelijkste dingen. En dat allemaal knus op schoot. 

Babymassage
Op woensdag 9 oktober gaan we het hebben over babymassage. Als je kleintje slecht slaapt of last heeft van krampjes kan een babymassage enorm helpen. Maar het is ook een fijne manier om tijd door te brengen met je kind en jullie band te versterken. Nieuwsgierig? Ontdek meer over babymassage tijdens de Baby Drive-in om 10.30 tot 11.30 uur. De toegang is gratis en aanmelden is niet nodig.

Alles mag
Rondkruipen, eten & drinken, slapen, luiers verschonen, herrie maken en (indien nodig) kinderwagens parkeren is allemaal toegestaan tijdens de Baby Drive-in. Kom gezellig binnen rijden en ontmoet andere (groot)ouders onder het genot van een kopje koffie of thee. Uiteraard liggen de leukste boekjes klaar.

 

Praktische informatie
Wat:              Baby Drive-in in Bibliotheek Stadspolders

Wanneer:      woensdag 9 oktober, 10.30 – 11.30 uur
Waar:            Bibliotheek Stadspolders Dordrecht

Voor wie:      0-2 jaar met (groot)ouders

 

 

 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Creativiteit en Talenten in de Spotlight tijdens Skillsday op Basisschool De Griffioen

DORDRECHT – Op basisschool De Griffioen stond woensdag alles in het teken van ontdekken, doen en dromen. Tijdens de jaarlijkse Skillsday kregen leerlingen de kans om hun talenten te verkennen, nieuwe vaardigheden te ontwikkelen en creatieve passies aan te wakkeren. De dag was een bruisend geheel vol kunst, techniek en zelfexpressie. ( Foto: Basisschool de Griffioen )

Actueel

VIDEO: Kermis in Dubbeldam en Stadspolders

DORDRECHT – Het is weer kermistijd, te beginnen in Dubbeldam. Op het Damplein staat van woensdag 23 tot en met zondag 27 april een mooie variatie aan attracties, zoals botsauto’s, een draaimolen en de octopussy. Maar natuurlijk ook het aloude eendjes vangen, touwtje trekken en de boksbal. Wat ook niet ontbreekt, en mag ontbreken: de kramen met suikerspin en popcorn, de churro’s en de nougat. Maandag 28 april wordt gebruikt om het hele gebeuren te verhuizen naar het Van Eesterenplein bij winkelcentrum Bieshof in Stadspolders. Daar gaat de Bevrijdingskermis van start op dinsdag 29 april. Liefhebbers zijn dagelijks welkom tot en met maandag 5 mei.

Actueel

Koningskermis in Dubbeldam Bevrijdingskermis in Stadspolders

DORDRECHT – De kermistijd staat weer voor de deur. Eerst strijkt het vermaak neer in Dubbeldam, …