Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

NLdoet Speelotheek Pip & Zo

NLdoet

Het Oranje Fonds organiseert jaarlijks, samen met duizenden organisaties in het land, NLdoet; de grootste vrijwilligersactie van Nederland. NLdoet zet vrijwillige inzet in de spotlights en stimuleert iedereen om een dag(deel) de handen uit de mouwen te steken. De afgelopen 10 jaar zijn er maar liefst 40.000 klussen geklaard en hebben 1,5 miljoen mensen deelgenomen. Speelotheek Pip en Zo heeft dit jaar ook meegedaan op vrijdag 11 maart.

‘Samen met vier vrijwilligers hebben we de handen uit de mouwen gestoken en werden de kasten die gereserveerd waren voor het speelgoed van de speelotheek in een vrolijk kleurtje gezet. Daarnaast is de ruimte, die door SDK beschikbaar is gesteld, in orde gemaakt om toe te werken naar de opening van de speelotheek’, verteld Bianca Pipping, vrijwilliger.

Op woensdag 13 april opent de speelotheek haar deuren. U bent van harte welkom aan de Chico Mendesring 817 te Dordrecht tussen 13.30 en 16.30 uur. Dan is er gelegenheid om kennis te maken met het assortiment en is er een programma voor de kinderen. Wilt u hiervan op de hoogte blijven, ga dan naar www.pipenzo.nl en schrijft u in voor de nieuwsbrief.

Meer foto’s kunt u zien op Facebook.

IMG_9192        IMG_9195

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Narcissen fleuren Johanna Naber-erf op Dordrecht

Dordrecht– Deze narcissen zijn er vroeg bij. Hier op het Johanna Naber-erf ontvouwden ze deze week al hun gele trompetten. Een hoopgevende aankondiging van de lente. Op dit moment is het weer echter erg wisselend, met afwisselend zon en  buien. Toch zorgen deze vroege bloeiers alvast voor een vrolijke noot in de straat. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Extra impuls voor speelplekken in Stadspolders

DORDRECHT – Er is perspectief voor de speelplekken in Stadspolders. Dankzij een plan van de Dordtse VVD is bij de begroting eind 2025 extra geld vrijgemaakt voor buurtspelen, waardoor ongeveer 50 speeltoestellen in de stad behouden zijn gebleven. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

112-nieuws

Twee schuren beschadigd door brand in Dordrecht

DORDRECHT – Vrijdagavond rond 19.15 uur werd er een buitenbrand gemeld aan het Johanna Naber-erf in Dordrecht. Bij aankomst van de brandweer bleek dat twee schuren in brand stonden. Vanwege de omvang van het vuur werd al snel opgeschaald naar middelalarm. De brandweer had de brand na ongeveer een half uur onder controle. Aansluitend werd nog nageblust om het vuur volledig te doven. Bij de aangrenzende schuren en woningen werden controles uitgevoerd om te voorkomen dat het vuur zich had uitgebreid. Er raakte niemand gewond. ( Foto: Stolk Fotografie )