Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Overzicht van de activiteiten van Groei & Bloei

Donderdagavond 2 juni maken we samen met Armand Septer van Erica Bloemideeën een verrassend zomerstuk. Thema: de zomer in je bol. Groei & Bloei Dordrecht e.o. zorgt voor de basis en de bloemen. En natuurlijk voor een natje en een droogje. S.v.p. zelf meebrengen: een snoeischaar, mesje, gewone schaar en een draadtang.

De locatie: het clubhuis van de Bijenvereniging Dordrecht e.o., Reeweg-Zuid 72 B, 3317 NH Dordrecht. Aanvang workshop 19:45 uur, inloop vanaf 19:30 uur. Kosten voor leden € 20,00 / Kosten voor niet-leden € 25,00. Graag tijdig betalen op ING-rekeningnummer NL40INGB0000371877 t.n.v. Pennm. KMTP Afd. Dordrecht, o.v.v. Zomer 2016.

Opgeven: uiterlijk 26 mei per mail: bij G&B Dordrecht e.o., redactie.genbdordt@gmail.com of bij Erica Bloemideeën, Dubbeldamseweg Zuid 129, 3314 JD  DORDRECHT www.ericabloemideeen.nl

Op 18 juni gaan we op bezoek bij de open tuinen in Nieuw Beijerland. Meld u hiervoor aan via onze facebookpagina of via redactie.genbdordt@gmail.com

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Narcissen fleuren Johanna Naber-erf op Dordrecht

Dordrecht– Deze narcissen zijn er vroeg bij. Hier op het Johanna Naber-erf ontvouwden ze deze week al hun gele trompetten. Een hoopgevende aankondiging van de lente. Op dit moment is het weer echter erg wisselend, met afwisselend zon en  buien. Toch zorgen deze vroege bloeiers alvast voor een vrolijke noot in de straat. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Extra impuls voor speelplekken in Stadspolders

DORDRECHT – Er is perspectief voor de speelplekken in Stadspolders. Dankzij een plan van de Dordtse VVD is bij de begroting eind 2025 extra geld vrijgemaakt voor buurtspelen, waardoor ongeveer 50 speeltoestellen in de stad behouden zijn gebleven. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

112-nieuws

Twee schuren beschadigd door brand in Dordrecht

DORDRECHT – Vrijdagavond rond 19.15 uur werd er een buitenbrand gemeld aan het Johanna Naber-erf in Dordrecht. Bij aankomst van de brandweer bleek dat twee schuren in brand stonden. Vanwege de omvang van het vuur werd al snel opgeschaald naar middelalarm. De brandweer had de brand na ongeveer een half uur onder controle. Aansluitend werd nog nageblust om het vuur volledig te doven. Bij de aangrenzende schuren en woningen werden controles uitgevoerd om te voorkomen dat het vuur zich had uitgebreid. Er raakte niemand gewond. ( Foto: Stolk Fotografie )