Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

De Polderkrant van december 2017, staat online

In deze uitgaven leest u onder meer:
Meet & Greet met burgemeester Wouter Kolff in Stadspolders, Vet om erbij te zijn, ’t Stekkie als ontmoetingsplek in Stadspolder, De Ontmoetingsruimte van Het Polderwiel is er voor iedereen, “Ik wil mensen graag helpen energieneutraal te wonen.” en nog veel meer…..
Heeft u de krant gemist of wilt u deze nog eens nalezen?

Klik dan hier op https://wijkendordrecht.nl/stadspolders/wijkkrant
Hier vindt u tevens het archief.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Smakelijk feestje op De Griffioen

DORDRECHT – Vandaag was het Pannenkoekendag. Ook op basisschool De Griffioen in Stadspolders. In de grote keuken van de school rook het heerlijk. Onder begeleiding van hulpouders mochten de leerlingen een pannenkoek bakken voor de gast die zij zelf hadden uitgenodigd. Opa’s, oma’s, ouders en andere familieleden hebben na het bakken de pannenkoeken samen met de leerlingen opgegeten. Er werden rond de zeshonderd exemplaren gebakken en verorberd. (Foto’s: Stolk Fotografie)

Actueel

Make Some Noise Kids Dance Experience komt naar Dordrecht

DORDRECHT – Op zaterdag 12 april strijkt de Make Some Noise Kids – Dance Experience neer in Dordrecht. Make Some Noise Kids wordt vaak gezien als de christelijke variant van Kinderen voor Kinderen en groeit razendsnel in populariteit door heel Nederland. Dit is een unieke kans voor kinderen om op een energieke en inspirerende manier kennis te maken met deze dansstijl en beleving.

112-nieuws

Auto verwoest door brand in Stadspolders

DORDRECHT – In de nacht van woensdag op donderdag is op het Mina Krüseman-erf in Stadspolders een geparkeerde auto verwoest door brand. Rond 00.30 uur werd de brandweer gealarmeerd. Het hybride voertuig is waarschijnlijk door een technisch mankement in brand gevlogen, aldus een brandweerwoordvoerder. (Foto’s: Stolk Fotografie)