Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Toppie 1,5 – 4 jaar start 13 maart

Toppie 1,5 – 4 jaar gaat 13 maart van start. Dit keer worden de (groot)ouder-kindactiviteiten aangeboden bij De Oude School en Speelotheek Pip & Zo. Meer informatie is te vinden op https://doemeemettoppie.nl/activiteiten/ of op de Facebookpagina Doemeemettoppie.nl

Toppie biedt vanaf woensdagochtend 13 maart verschillende activiteiten aan. Vier weken achter elkaar kun je (groot)ouder-kindactiviteiten volgen. Iedere week komt er een nieuw thema aan bod. Er worden lessen sport, spel, natuur en cultuur/dans aangeboden. Voor peuters van 1,5 – 2,5 jaar beginnen de activiteiten op de woensdagochtend om 09.00. De groep in de leeftijdscategorie 2,5 – 4 jaar is om 10.00 welkom.

Na de vier introductieactiviteiten kan er gekozen worden voor één van de thema’s. Voor €5,- kun je vervolgens dan 3 lessen binnen dit thema volgen.

Op 18 mei vindt de afsluiting van deze Toppie reeks plaats. Ook niet-deelnemers kunnen dan gratis meedoen met Toppie activiteiten tijdens het Frummeltjes Festijn.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

VIDEO: Kermis in Dubbeldam en Stadspolders

DORDRECHT – Het is weer kermistijd, te beginnen in Dubbeldam. Op het Damplein staat van woensdag 23 tot en met zondag 27 april een mooie variatie aan attracties, zoals botsauto’s, een draaimolen en de octopussy. Maar natuurlijk ook het aloude eendjes vangen, touwtje trekken en de boksbal. Wat ook niet ontbreekt, en mag ontbreken: de kramen met suikerspin en popcorn, de churro’s en de nougat. Maandag 28 april wordt gebruikt om het hele gebeuren te verhuizen naar het Van Eesterenplein bij winkelcentrum Bieshof in Stadspolders. Daar gaat de Bevrijdingskermis van start op dinsdag 29 april. Liefhebbers zijn dagelijks welkom tot en met maandag 5 mei.

Actueel

Koningskermis in Dubbeldam Bevrijdingskermis in Stadspolders

DORDRECHT – De kermistijd staat weer voor de deur. Eerst strijkt het vermaak neer in Dubbeldam, …

Actueel

Vijf jaar Tuinmomentje: Tijd voor een speciale website  

DORDRECHT – Buurtinitiatief Tuinmomentje bestaat vijf jaar. De bewoners vieren het bereiken van het eerste lustrum met de lancering van een eigen website. Wijkmanager van Stadspolders en Dubbeldam, William Jacobs drukte symbolisch op de knop, waardoor de website ‘live’ ging. Op de site kunnen bezoekers de tuinen uitgebreid bekijken en gemakkelijker informatie vinden over bijvoorbeeld de toegankelijkheid. Er zijn twaalf tuinen, elk met een eigen thema.