Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Wat is eigenlijk de PlusBus?

De PlusBus is een succesvol project voor 55 plussers in Dordrecht. Met een speciale bus kunnen onze gasten leuke uitstapjes maken met anderen. Onze bus rijd je naar een evenement, een winkelcentrum, of gewoon een dagje uit, bijvoorbeeld naar Scheveningen.

Met de PlusBus heeft u de gelegenheid erop een prettige, kleinschalige manier, even op uit te trekken.
• U wordt thuis opgehaald en weer voor de deur afgezet.
• Een gastvrouw(heer) begeleidt ieder uitje.
• Een uitje gaat door bij minimaal 4 deelnemers.
• Er kunnen per rit maximaal 7 deelnemers mee.
• Wanneer een uitje volgeboekt is kunt u op de reservelijst worden geplaatst.
• Een rollator kan mee, een scootmobiel helaas niet.
Voor verdere informatie kunt u bellen met telefoon 0633 736 189 (dagelijks van 10 tot 12 uur) of een e-mail sturen naar bus@wielborgh.nl

U kunt ook met ons contact opnemen als u een goed idee voor een uitje heeft of, als u met een aantal mensen een activiteit wilt ondernemen. Wij horen dat namelijk graag.

Wij houden u graag op de hoogte.
Elke maand is er een nieuwe agenda met geplande uitstapjes. Heeft u interesse om de maandelijks agenda per e-mail te ontvangen, stuur dan een berichtje naar bus@wielborgh.nl. Wij zorgen ervoor dat u deze ontvangt.

Samenwerking
De PlusBus is een samenwerkingsproject van de Wielborgh, Het Spectrum, Het Nationaal ouderenfonds en de ANBO. De exploitatie is mede mogelijk dankzij sponsoring door diverse ondernemers, Rotaryclub Dordrecht en MEE Drechtsteden.

 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Narcissen fleuren Johanna Naber-erf op Dordrecht

Dordrecht– Deze narcissen zijn er vroeg bij. Hier op het Johanna Naber-erf ontvouwden ze deze week al hun gele trompetten. Een hoopgevende aankondiging van de lente. Op dit moment is het weer echter erg wisselend, met afwisselend zon en  buien. Toch zorgen deze vroege bloeiers alvast voor een vrolijke noot in de straat. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Extra impuls voor speelplekken in Stadspolders

DORDRECHT – Er is perspectief voor de speelplekken in Stadspolders. Dankzij een plan van de Dordtse VVD is bij de begroting eind 2025 extra geld vrijgemaakt voor buurtspelen, waardoor ongeveer 50 speeltoestellen in de stad behouden zijn gebleven. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

112-nieuws

Twee schuren beschadigd door brand in Dordrecht

DORDRECHT – Vrijdagavond rond 19.15 uur werd er een buitenbrand gemeld aan het Johanna Naber-erf in Dordrecht. Bij aankomst van de brandweer bleek dat twee schuren in brand stonden. Vanwege de omvang van het vuur werd al snel opgeschaald naar middelalarm. De brandweer had de brand na ongeveer een half uur onder controle. Aansluitend werd nog nageblust om het vuur volledig te doven. Bij de aangrenzende schuren en woningen werden controles uitgevoerd om te voorkomen dat het vuur zich had uitgebreid. Er raakte niemand gewond. ( Foto: Stolk Fotografie )