Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

We gaan weer bouwen

JOHANNA NABER ERF

Aan de Johanna Naber Erf gaat weer gebouwd  worden. Vandaag ging de heistelling weer weg. 2 huizen hebben er al een tijdje gestaan zonder buren. Nu krijgen ze links 2 buren en recht er 4 bij. Ook wordt er een alleenstaand huis gebouwd .    

_MG_9063

_MG_9069

_MG_9074

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Bouw 24 nieuwe zorgwoningen gestart op Van den Broek-erf in Dordrecht

In de Dordtse wijk Stadspolders worden 24 zorgwoningen gerealiseerd voor mensen met een verstandelijke beperking. Vrijdag zagen de aanstaande bewoners hoever het staat met de bouw van hun woning tijdens een feestelijke start bouw-bijeenkomst. De bewoners proostten samen met woningcorporatie Trivire, zorgaanbieder ASVZ, Gemeente Dordrecht en het duurzame bouwbedrijf Daiwa House Modular Europe op het feit dat zij al over een paar maanden kunnen verhuizen naar het Van den Broek-erf.

112-nieuws

Fietser ernstig gewond na aanrijding rotonde Stadspolderring

Donderdagochtend is op de rotonde bij de Stadspolderring een fietser ernstig gewond bij een botsing met een personenauto. Er zijn meerdere ambulances ter plaatse om de vrouw zorg te bieden.

Actueel

Creativiteit en Talenten in de Spotlight tijdens Skillsday op Basisschool De Griffioen

DORDRECHT – Op basisschool De Griffioen stond woensdag alles in het teken van ontdekken, doen en dromen. Tijdens de jaarlijkse Skillsday kregen leerlingen de kans om hun talenten te verkennen, nieuwe vaardigheden te ontwikkelen en creatieve passies aan te wakkeren. De dag was een bruisend geheel vol kunst, techniek en zelfexpressie. ( Foto: Basisschool de Griffioen )