Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

weer een auto in brand

Afgelopen nacht werd er, omstreeks 02.30 uur, brand gesticht in een personenauto. Deze stond geparkeerd op de IJsselstraat in de wijk de Staart. Om de auto vlam te laten vatten is vermoedelijk een brandbaar middel gebruikt.

Onbekend is nog wie de dader (s) is/zijn van deze daad. De zoon van melder hoorde de dader (s) in ieder geval wegrennen. De personenauto van een gezin is door de brand volledig uitgebrand.

Heeft u iets gezien of gehoord? Dan horen wij dit graag via 0900-8844 of via meld misdaad anoniem op 0800-7000.^mdm

foto van Politie Dordrecht.

_MG_9331

 

 

_MG_9326

_MG_9350

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Extra impuls voor speelplekken in Stadspolders

DORDRECHT – Er is perspectief voor de speelplekken in Stadspolders. Dankzij een plan van de Dordtse VVD is bij de begroting eind 2025 extra geld vrijgemaakt voor buurtspelen, waardoor ongeveer 50 speeltoestellen in de stad behouden zijn gebleven. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

112-nieuws

Twee schuren beschadigd door brand in Dordrecht

DORDRECHT – Vrijdagavond rond 19.15 uur werd er een buitenbrand gemeld aan het Johanna Naber-erf in Dordrecht. Bij aankomst van de brandweer bleek dat twee schuren in brand stonden. Vanwege de omvang van het vuur werd al snel opgeschaald naar middelalarm. De brandweer had de brand na ongeveer een half uur onder controle. Aansluitend werd nog nageblust om het vuur volledig te doven. Bij de aangrenzende schuren en woningen werden controles uitgevoerd om te voorkomen dat het vuur zich had uitgebreid. Er raakte niemand gewond. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Open week bij Team Akkie in Dordrecht: samen sporten met plezier en groei

DORDRECHT – Vanaf maandag 26 januari tot en met vrijdag 30 januari organiseert Team Akkie een speciale startersweek in Dordrecht. Tijdens deze open week kunnen zowel jeugd als volwassenen vrijblijvend kennismaken met judo, karate en kobujutsu. Iedere dag staan er lessen op het programma, geschikt voor beginners, herstarters en nieuwsgierigen. Judo en karate dragen bij aan een goede conditie, meer zelfvertrouwen en mentale weerbaarheid. De sporten leren deelnemers omgaan met respect, discipline en samenwerken, terwijl plezier altijd centraal staat.