Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Wijkterras op Pearl Buck-erf, woensdag 31 mei 2017, over veiligheid

GEEF UW MENING OVER DE VEILIGHEID IN DORDRECHT!

De gemeente Dordrecht wil graag weten wat u vindt van de veiligheid in uw straat/buurt en in de stad. In de enquête “Veilige Stad” staan vragen als: Waar maakt u zich zorgen over en waarover helemaal niet? Wat doet u er zelf aan om de veiligheid in uw straat of buurt te verbeteren of te houden zoals hij is?

Waar en hoe laat
Op woensdag 31 mei 2017 van 14.00-16.00 uur zijn de netwerkpartners (zie hieronder) van Stadspolders te vinden in winkelcentrum Pearl Buck-erf (vóór de Lidl). Het thema veiligheid staat deze keer centraal, maar ook voor andere vragen staan zij u graag te woord. Koffie en thee staat voor u klaar!

Aanwezige wijknetwerkpartners
Gemeente Dordrecht | Politie ZHZ | Woningcorporatie Trivire | MEE Buurtwerk Oost | R-Newt Jongerenwerk | Handhaving Drechtsteden| Sociaal wijkteam Stadspolders.

Meer weten?
E: ragna.bottse@meedrechtsteden.nl |
T: 06-52 89 51 24 | www.stadspolders.dordtcentraal.nl |
Facebook MEE Drechtsteden Oost| www.stadspolders.buurbook.nl

Zie ook de folder.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Derde generatie Wierks leidt verkeersschool richting nieuwe toekomst

Wie regelmatig op de Recklinghausenweg bij Stadspolders rijdt heeft ze vast wel eens gezien. De kenmerkende blauw met gele vrachtwagens die al jaar en dag achter de hekken gepositioneerd staan. Verkeersschool Wierks, een begrip in Dordrecht en omstreken, bestaat zestig jaar.

112-nieuws

Politie deelt camerabeelden overval slijterij Stadspolders

De politie heeft beelden gedeeld van de overval op Slijterij Frans van den Hoogen Wijnkopers op het Van Eesterenplein in de Dordtse wijk Stadspolders. Begin november werd een medewerker met een vuurwapen bedreigd. De politie deelt nu beelden, omdat de overvaller nog altijd niet gevonden is.

Actueel

Bouw 24 nieuwe zorgwoningen gestart op Van den Broek-erf in Dordrecht

In de Dordtse wijk Stadspolders worden 24 zorgwoningen gerealiseerd voor mensen met een verstandelijke beperking. Vrijdag zagen de aanstaande bewoners hoever het staat met de bouw van hun woning tijdens een feestelijke start bouw-bijeenkomst. De bewoners proostten samen met woningcorporatie Trivire, zorgaanbieder ASVZ, Gemeente Dordrecht en het duurzame bouwbedrijf Daiwa House Modular Europe op het feit dat zij al over een paar maanden kunnen verhuizen naar het Van den Broek-erf.