Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Word mede-eigenaar van zonnepark Crayestein

Binnenkort start de aanleg van het zonnepark Crayestein op de voormalige afvalstortplaats. Inwoners uit de regio Dordrecht kunnen mede-eigenaar worden van het zonnepark door een aandeel te kopen en zo mee te profiteren van het rendement op de panelen.

Het park wordt gerealiseerd door de Energiecoöperatie Dordrecht (ECD), een samenwerking tussen gemeente Dordrecht en HVC.

Op vrijdag 16 maart 2018 werd door de ECD én de coöperatie Drechtse Energie een nieuwe website gelanceerd: Zoncrayestein.nl. Op deze website kunnen inwoners meer informatie vinden over het zonnepark.

Meer informatie over de aanschaf van de certificaten van aandelen vindt u op de website van zonnepark Crayestein.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

112-nieuws

Fietser ernstig gewond na aanrijding rotonde Stadspolderring

Donderdagochtend is op de rotonde bij de Stadspolderring een fietser ernstig gewond bij een botsing met een personenauto. Er zijn meerdere ambulances ter plaatse om de vrouw zorg te bieden.

Actueel

Creativiteit en Talenten in de Spotlight tijdens Skillsday op Basisschool De Griffioen

DORDRECHT – Op basisschool De Griffioen stond woensdag alles in het teken van ontdekken, doen en dromen. Tijdens de jaarlijkse Skillsday kregen leerlingen de kans om hun talenten te verkennen, nieuwe vaardigheden te ontwikkelen en creatieve passies aan te wakkeren. De dag was een bruisend geheel vol kunst, techniek en zelfexpressie. ( Foto: Basisschool de Griffioen )

Actueel

VIDEO: Kermis in Dubbeldam en Stadspolders

DORDRECHT – Het is weer kermistijd, te beginnen in Dubbeldam. Op het Damplein staat van woensdag 23 tot en met zondag 27 april een mooie variatie aan attracties, zoals botsauto’s, een draaimolen en de octopussy. Maar natuurlijk ook het aloude eendjes vangen, touwtje trekken en de boksbal. Wat ook niet ontbreekt, en mag ontbreken: de kramen met suikerspin en popcorn, de churro’s en de nougat. Maandag 28 april wordt gebruikt om het hele gebeuren te verhuizen naar het Van Eesterenplein bij winkelcentrum Bieshof in Stadspolders. Daar gaat de Bevrijdingskermis van start op dinsdag 29 april. Liefhebbers zijn dagelijks welkom tot en met maandag 5 mei.