Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Ben jij zo slim? Smart City Dordrecht!

Het Innovatiefonds Smart City Dordrecht daagt jou uit om mee te denken over hoe we Dordrecht nóg slimmer kunnen maken. Op dinsdag 10 april om 19.00 uur organiseren we in samenwerking met Coders Academy en het Davinci College de Challenge2Innovate bij de Duurzaamheidsfabriek in Dordrecht.  

 Wil jij graag meedenken over hoe we bepaalde problemen (bijvoorbeeld in de zorg) in Dordrecht op een slimme manier kunnen oplossen? Dan dagen we jou uit om daarover mee te denken. Misschien heb je zelfs als een concreet idee, maar mis je de technische kennis, capaciteit of partners om dit tot uitvoering te brengen. Samen met anderen en onder begeleiding van innovatiecoaches proberen we te komen tot een aantal concrete ideeën, die gerealiseerd kunnen worden.

Ondersteuning voor je idee
Daarvoor is expertise en budget beschikbaar om de ideeën tot uitvoering te brengen. Coders Academy verzorgt de technische begeleiding hiervan en coacht jou om het idee te realiseren. Misschien zit jouw idee daar wel bij en is dit de start van jouw ondernemerschap? Ook kan jouw innovatieve idee in aanmerking komen voor een subsidie of geldlening uit het innovatiefonds.

Meer hierover op 10 april! Kijk alvast op www.smartcitydordrecht.nl voor de voorwaarden.  

Kom jij ook? meld je HIER aan. 

Dinsdag 10 april | 19:00-21:00 | Leerparkpromenade 50, 3312 KW Dordrecht | Duurzaamheidsfabriek 4e etage | 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Extra impuls voor speelplekken in Stadspolders

DORDRECHT – Er is perspectief voor de speelplekken in Stadspolders. Dankzij een plan van de Dordtse VVD is bij de begroting eind 2025 extra geld vrijgemaakt voor buurtspelen, waardoor ongeveer 50 speeltoestellen in de stad behouden zijn gebleven. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

112-nieuws

Twee schuren beschadigd door brand in Dordrecht

DORDRECHT – Vrijdagavond rond 19.15 uur werd er een buitenbrand gemeld aan het Johanna Naber-erf in Dordrecht. Bij aankomst van de brandweer bleek dat twee schuren in brand stonden. Vanwege de omvang van het vuur werd al snel opgeschaald naar middelalarm. De brandweer had de brand na ongeveer een half uur onder controle. Aansluitend werd nog nageblust om het vuur volledig te doven. Bij de aangrenzende schuren en woningen werden controles uitgevoerd om te voorkomen dat het vuur zich had uitgebreid. Er raakte niemand gewond. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Open week bij Team Akkie in Dordrecht: samen sporten met plezier en groei

DORDRECHT – Vanaf maandag 26 januari tot en met vrijdag 30 januari organiseert Team Akkie een speciale startersweek in Dordrecht. Tijdens deze open week kunnen zowel jeugd als volwassenen vrijblijvend kennismaken met judo, karate en kobujutsu. Iedere dag staan er lessen op het programma, geschikt voor beginners, herstarters en nieuwsgierigen. Judo en karate dragen bij aan een goede conditie, meer zelfvertrouwen en mentale weerbaarheid. De sporten leren deelnemers omgaan met respect, discipline en samenwerken, terwijl plezier altijd centraal staat.